Bitki-Çayları

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

Kofre Exclusive 7'li Bitki Çayı Seti

(0)
163,00TL

Kofre Exclusive 7'li Bitki Çayı SetiHer Şişe 2-3 Fincanlıktır.Demle Usulü ile kaynatılmaktadır.Bütün Karışımlarımız 100° sıcaklıkta kaynatılıp her birinin farklı süreleri bulunmaktadır.Herhangi katkı maddesi bulunmamaktadır.Kutu İçeriği  44 Gr.1)Vitamin Bar 2)Kızıl Ötesi  3) Dağ Esintisi 4) Altın Çay 5) Ay Tutulması&nb..

Hızlı İncele

Kofre Exclusive 15'li Bitki Çayı Seti

(0)
216,00TL

Kofre Exclusive 15li Bitki Çayı Seti Her Şişe 2-3 Fincanlıktır.Demleme Usulü ile kaynatılmaktadır.Bütün Karışımlarımız 100° sıcaklıkta kaynatılıp her birinin farklı süreleri bulunmaktadır.Herhangi katkı maddesi bulunmamaktadırKutu İçeriği  95 Gr. 1) Kırmızı Çalı Çayı 2) Meyveli Rooibos  3) Baharat Çayı 4) Düş Kapa..

Hızlı İncele

Beş Çayı Paketi

(0)
90,00TL

Bu paketin içinde;Kış Çayı, Huzur Çayı, Dört Mevsim Çayı ve Dutlu Fındıklı Kurabiye bulunmaktadır.Kış Çayında ıhlamur, elma, portakal, dut kurusu, zencefil, nane ve ada çayı ile birleştirerek vücudun güç kazanmasına katkı sağladık.Immunflex kış çayının içinde bulunan doğal ürünler boğaz ağrısının, hazımsızlığın, çarpıntının giderilmesine ve toksinl..

Hızlı İncele

2'li Doypact Set French Pres Hediyeli

(0)
110,00TL

Dünyadaki 4 elementin meydana getirdiği en güzel karışım şüphesiz ki ''Çay'' dır. Sağlığınızı ön planda tutup, renklendirici, tatlandırıcı, katkı maddesi ve aroma içermeyen %100 doğal ürünleri harmanlayıp kendinizi özel hissetmenizi istedik. Çünkü siz bizim için değerlisiniz. Demleme Usulü ile kaynatılmaktadır.Bütün Karışımlarımız 100° sıcaklı..

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)