Burç Kupaları

Kupalar, burcunuzu temsil eden renkler ile size özel tasarlandı.

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

Yengeç Burcu Kupa

(0)
55,00TL

YENGEÇ – (22 Haziran / 22 Temmuz)Zodyak’ın en hassası olarak kabul edilen Yengeç burcu merhameti ve anaç duygularıyla tanınır. Çok tutumlu ve beceriklidir. Nazik ve sempatik tavırlarıyla dikkat çeker. Aşırı duygusallığı ve değişken duyguları sebebiyle zorlanabilir. Belirgin rengi gri ve eflatun, olumlu etki veren doğal taşı İnci ve yönlendiri..

Hızlı İncele

Yay Burcu Kupa

(0)
55,00TL

 YAY - (22 Kasım / 21 Aralık) Zodyak’ın en özgür ruhlusu olarak kabul edilen Yay burcu pratikliği ve dışa dönüklüğüyle tanınır. Özgürlüğüne çok düşkündür. İyi niyetli ve neşeli tavrıyla dikkat çeker. Sabırsız ve aşırı iyimser yapısı nedeniyle zorlanabilir. Belirgin rengi mor, olumlu etki veren doğal taşı Turkuaz ve yönlendiricisi Jüpit..

Hızlı İncele

Terazi Burcu Kupa

(0)
55,00TL

TERAZİ - (23 Eylül / 22 Ekim)Zodyak’ın en adaletlisi olarak kabul edilen Terazi burcu tarafsızlığı ve zarafetiyle tanınır. Güzel sanatlar alanında yeteneklidir. Sevimli ve romantik tavrıyla dikkat çeker. Kararsız oluşu ve çabuk fikir değiştirmesinden dolayı çevresiyle problem yaşayabilir. Belirgin rengi mor ve lacivert, olumlu etki veren doğal ..

Hızlı İncele

Oğlak Burcu Kupa

(0)
55,00TL

 OĞLAK - (22 Aralık / 19 Ocak) Zodyak’ın en azimlisi olarak kabul edilen Oğlak burcu düzenliliği ve kararlılığıyla tanınır. Çok sabırlıdır. Espri yeteneği ve çalışkanlığıyla dikkat çeker. Dik başlı oluşu ve karamsar yapısı nedeniyle zorlanabilir. Belirgin rengi kahverengi, olumlu etki veren doğal taşı Grena ve yönlendiricisi Satürn’dür..

Hızlı İncele

Kova Burcu Kupa

(0)
55,00TL

 KOVA - (20 Ocak / 18 Şubat) Zodyak’ın en bağımsızı olarak kabul edilen Kova burcu idealistliği ve vefalı oluşuyla tanınır. Mucit yönleri vardır, yenilikleri sever. Entelektüel ve dost canlısı tavrıyla dikkat çeker. Aşırı muhalif yönü nedeniyle tartışmalar yaşayabilir. Belirgin rengi elektrik mavisi, olumlu etki veren doğal taşı Ametis..

Hızlı İncele

Koç Burcu Kupa

(0)
55,00TL

KOÇ -  (21 Mart / 19 Nisan) Zodyak’ın en inatçısı olarak kabul edilen Koç burcu öncülüğü ve maceracı ruhuyla tanınır. Sınırlamaları sevmez, dürüstlüğe önem verir. Bazen farkında olmadan alaycı ve hiddetli olabilir. Belirgin rengi Kırmızı, olumlu etki veren doğal taşı Yakut ve yönlendiricisi Mars’tır. Koç burcunu temsil eden kırmızı ..

Hızlı İncele

İkizler Burcu Kupa

(0)
55,00TL

İKİZLER – (21 Mayıs / 21 Haziran)Zodyak’ın en değişkeni olarak kabul edilen İkizler burcu mantığı ve konuşkanlığıyla tanınır. Aynı anda birkaç işi yapabilir, canlı ve sempatik bir tavrı vardır. Değişken özelliğinden ve havai tavırlarından dolayı güvenilirliği sorgulanabilir. Belirgin rengi sarı ve turuncu rengi, olumlu etki veren doğal taşı A..

Hızlı İncele

Boğa Burcu Kupa

(0)
55,00TL

BOĞA - (21 Nisan / 20 Mayıs)Zodyak’ın en pratiği olarak kabul edilen Boğa burcu güvenilirliği ve uyumluluğuyla tanınır. Güçlü isteklere sahiptir ve duygulara önem verir. Zaman zaman tembel davranışlarda bulunabilir ve yemeği fazla kaçırabilir. Belirgin rengi yeşil, olumlu etki veren doğal taşı Zümrüt ve yönlendiricisi Venüs’tür. Boğa b..

Hızlı İncele

Başak Burcu Kupa

(0)
55,00TL

BAŞAK – (23 Ağustos / 22 Eylül)Zodyak’ın en titizi olarak kabul edilen Başak burcu dikkatli oluşu ve temizliğiyle tanınır. Çok iyi bir hesap yeteneği vardır. Esprili ve cana yakın tavrıyla dikkat çeker. Aşırı titizlik ve aceleci oluşu nedeniyle zorlanabilir. Belirgin rengi açık kahve ve beyaz, olumlu etki veren doğal taşı Meryem taşı ve yönlen..

Hızlı İncele

Balık Burcu Kupa

(0)
55,00TL

 BALIK - (19 Şubat / 20 Mart)Zodyak’ın en duygusalı olarak kabul edilen Balık burcu alçak gönüllü ve hassas oluşuyla tanınır. Sezgileri çok kuvvetlidir, hayal gücü çok geniştir. Nazik ve şefkatli tavrıyla dikkat çeker. Çekingen ve karamsar yönü nedeniyle problem yaşayabilir. Belirgin rengi gri ve mavi, olumlu etki veren doğal taşı Akuamari..

Hızlı İncele

Aslan Burcu Kupa

(0)
55,00TL

ASLAN – (23 Temmuz / 22 Ağustos)Zodyak’ın en lider ruhu olarak kabul edilen Aslan burcu cömertliği ve yaratıcı zekâsıyla tanınır. Çok iyi bir organizasyon yeteneği vardır. Yüce gönüllü ve babacan tavrıyla dikkat çeker. Otoriter ve sabit fikirli davranışlarıyla zaman zaman çevresiyle problem yaşayabilir. Belirgin rengi sarı, olumlu etki veren d..

Hızlı İncele

Akrep Burcu Kupa

(0)
55,00TL

AKREP -  (23 Ekim / 21 Kasım)Zodyak’ın en tutkulusu olarak kabul edilen Akrep burcu güçlü duyguları ve hafızasıyla tanınır. Hayal gücü çok geniştir. Kararlı ve anlayışlı tavrıyla dikkat çeker. Alaycı ve kin tutan yapısı nedeniyle çevresiyle problem yaşayabilir. Belirgin rengi siyah ve koyu kırmızı, olumlu etki veren doğal taşı Topaz ve yö..

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)