Gıda

Sizlere doğanın içinden birer hediye sunmak istedik. Sofralarınızın olmazsa olmazı reçeller, organik zeytinyağı, sağlığınız için organik dut pekmezi ve bitki çaylarını sitemizde bulabilirsiniz.

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

Vişne, Çam, Böğürtlen Reçeli

(0)
115,00TL

Tüm ürünler kadınların emeği ile odun ateşinde geleneksel yöntemler kullanılarak üretilmiştir. Katkı maddesi içermez.İÇİNDEKİLER:VİŞNE REÇELİ 430 GSu, Şeker, VişneÇAM REÇELİ 430 GSu, Şeker, Çam0 Kozalağı, Çam PürçeğiBÖĞÜRTLEN REÇELİ 430 GSu, Şeker, BöğürtlenENERJİ VE BESİN ÖĞELERİ TABLOLARI (100 g veya 100 ml için)VİŞNE REÇELİ 430 G ..

Hızlı İncele

Sağlık Yaşam Paketi

(0)
90,00TL

Bu paketin içinde Zencefilli ve Zerdeçallı 2 adet Dut Pekmezi bulunmaktadır.Zerdeçal, günümüzün fonksiyonel besinleri arasında yerini almış, yapısında bulundurduğu kurkumin benzeri bileşiklerden dolayı araştırmaların merkezi olmuştur. Immunflex dut pekmezi %3 lük zerdeçal karışımı ile hafızayı güçlendirir, sindirim sisteminin düzenlenmesin..

Hızlı İncele

Safiyane Çam Balı

(0)
95,00TL

SAFİYANE ÇAM BALI (470Gr)Kuzey Ege Gömeç ve Kozak yaylasında bulunan çam ormanlarındaki arılığımızdan alınan hasattır. Ağustos - Ekim aylarında arılarımızın çam ağaçlarından elde ettiği bal ağırlıktadır, polen içermez. Süzme ham baldır. Hiçbir işlem görmeden peteklerden süzüldüğü gibi dinlendirilip kavanozlanmıştır. ..

Hızlı İncele

Safiyane Bahar Çiçekleri Balı

(0)
95,00TL

SAFİYANE BAHAR ÇİÇEKLERİ BALI (470gr)Kuzey Ege Pelitköy yamaçlarında bulunan zeytin ormanlarındaki arı çiftliklerinden alınan hasattır. Baharda ilk açan çeşitli çiçeklerden elde edilmiştir, polen içermektedir. Süzme ham baldır, hiçbir işlem görmeden peteklerden süzüldüğü gibi dinlendirilip kavanozlanmıştır. ..

Hızlı İncele

Lezzet Katan Soslar

(0)
121,00TL

Tüm ürünler kadınların emeği ile odun ateşinde geleneksel yöntemler kullanılarak üretilmiştir. Katkı maddesi içermez.İÇİNDEKİLER:KAHVALTILIK SOS 350 GKözlenmiş biber, Patlıcan, Soğan, Sarımsak, Tuz, Domates , Yeşil biberAYVA EKŞİSİ 50 CLAyva suyu, TuzMENEMENLİK SOS 600 GDomates, Tuz, BiberENERJİ VE BESİN ÖĞELERİ TABLOLARI (100 g veya 100 ml ..

Hızlı İncele

Kofre Exclusive 7'li Bitki Çayı Seti

(0)
163,00TL

Kofre Exclusive 7'li Bitki Çayı SetiHer Şişe 2-3 Fincanlıktır.Demle Usulü ile kaynatılmaktadır.Bütün Karışımlarımız 100° sıcaklıkta kaynatılıp her birinin farklı süreleri bulunmaktadır.Herhangi katkı maddesi bulunmamaktadır.Kutu İçeriği  44 Gr.1)Vitamin Bar 2)Kızıl Ötesi  3) Dağ Esintisi 4) Altın Çay 5) Ay Tutulması&nb..

Hızlı İncele

Kofre Exclusive 15'li Bitki Çayı Seti

(0)
216,00TL

Kofre Exclusive 15li Bitki Çayı Seti Her Şişe 2-3 Fincanlıktır.Demleme Usulü ile kaynatılmaktadır.Bütün Karışımlarımız 100° sıcaklıkta kaynatılıp her birinin farklı süreleri bulunmaktadır.Herhangi katkı maddesi bulunmamaktadırKutu İçeriği  95 Gr. 1) Kırmızı Çalı Çayı 2) Meyveli Rooibos  3) Baharat Çayı 4) Düş Kapa..

Hızlı İncele

Gurme Paketi

(0)
94,50TL

Gurme Paketi Gurme paketi içerisinde;- Beyaz Dut Kurusu- Beyaz Dut Unu- Beyaz Dut Yaprağı Çayı- Beyaz Dut Yaprağı Tozu- Pastil- Tadımlık Boy Dut Pekmezi- Tadımlık Boy Bitki Çayı KarışımıBeyaz Dut KurusuFarklı iklim ve toprak şartlarına adaptasyon kabiliyeti yüksek olan dut, hem ılıman hem de sub-tropik iklim şartlarında yetişebilen bir me..

Hızlı İncele

Erken Hasat Naturel Sızma Zeytinyağı 5 lt

(0)
400,00TL

ERKEN HASAT NATUREL SIZMA ZEYTİNYAĞ (5lt)ERKEN HASATSeferi Zeytinyağı erken hasat edilir. Böylece zeytinyağı içerisindeki şifalı besin öğelerinin en yüksek miktarda olduğu zamanda toplanarak, bu şifalı besinden en yüksek oranda faydalanılması amaçlanır. Erken hasatta bir litre yağ elde etmek için gereken zeytin miktarı, olgun zeytinl..

Hızlı İncele

Erken Hasat Naturel Sızma Zeytinyağı 1lt

(0)
150,00TL

ERKEN HASAT NATUREL SIZMA ZEYTİNYAĞ (1lt)ERKEN HASAT Seferi Zeytinyağı erken hasat edilir. Böylece zeytinyağı içerisindeki şifalı besin öğelerinin en yüksek miktarda olduğu zamanda toplanarak, bu şifalı besinden en yüksek oranda faydalanılması amaçlanır. Erken hasatta bir litre yağ elde etmek için gereken zeytin miktarı, olgun zeytinlerden ..

Hızlı İncele

Erik, Kızılcık, Şeftali Marmelatı

(0)
114,00TL

Tüm ürünler kadınların emeği ile odun ateşinde geleneksel yöntemler kullanılarak üretilmiştir. Katkı maddesi içermez.İÇİNDEKİLER:ERİK MARMELAT 450 GSu, Şeker, ErikKIZILCIK MARMELAT 350 GKızılcık, SuŞEFTALİ MARMELAT 480 GSu, Şeker, ŞeftaliENERJİ VE BESİN ÖĞELERİ TABLOLARI (100 g veya 100 ml için)ERİK MARMELAT 450 G ..

Hızlı İncele

Domates Biber ve Karışık Salça

(0)
110,00TL

Tüm ürünler kadınların emeği ile odun ateşinde geleneksel yöntemler kullanılarak üretilmiştir. Katkı maddesi içermez.İÇİNDEKİLER:DOMATES SALÇASI 600GDomates, TuzBİBER SALÇASI 600GKapya biber, TuzKARIŞIK DOMATES-BİBER SALÇASI 600GKapya Biber, Domates, TuzENERJİ VE BESİN ÖĞELERİ TABLOLARI (100 g veya 100 ml için)DOMATES SALÇASI 600G ..

Hızlı İncele

Çilek, Süt, Beyaz Kiraz Reçeli

(0)
126,00TL

Tüm ürünler kadınların emeği ile odun ateşinde geleneksel yöntemler kullanılarak üretilmiştir. Katkı maddesi içermez.İÇİNDEKİLER:ÇİLEK REÇELİ 430 GSu, Şeker, ÇilekSÜT REÇELİ 380 GSüt, ŞekerBEYAZ KİRAZ REÇELİ 430 GSu, Şeker, Beyaz KiraENERJİ VE BESİN ÖĞELERİ TABLOLARI (100 g veya 100 ml için)ÇİLEK REÇELİ 430 G Yağ (ml) ..

Hızlı İncele

Beş Çayı Paketi

(0)
90,00TL

Bu paketin içinde;Kış Çayı, Huzur Çayı, Dört Mevsim Çayı ve Dutlu Fındıklı Kurabiye bulunmaktadır.Kış Çayında ıhlamur, elma, portakal, dut kurusu, zencefil, nane ve ada çayı ile birleştirerek vücudun güç kazanmasına katkı sağladık.Immunflex kış çayının içinde bulunan doğal ürünler boğaz ağrısının, hazımsızlığın, çarpıntının giderilmesine ve toksinl..

Hızlı İncele

2'li Doypact Set French Pres Hediyeli

(0)
110,00TL

Dünyadaki 4 elementin meydana getirdiği en güzel karışım şüphesiz ki ''Çay'' dır. Sağlığınızı ön planda tutup, renklendirici, tatlandırıcı, katkı maddesi ve aroma içermeyen %100 doğal ürünleri harmanlayıp kendinizi özel hissetmenizi istedik. Çünkü siz bizim için değerlisiniz. Demleme Usulü ile kaynatılmaktadır.Bütün Karışımlarımız 100° sıcaklı..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 15 (1 Sayfa)